DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Webstránky zdarma

Potřebujete rychle kvalitní webstránky? Můžete je mít okamžitě a k vybraným tarifům zdarma! Stačí si jen dodat požadovaný obsah.

K tarifům WEBMASTER, MINIHOSTING, MAILHOSTING, WEBHOSTING a KOMPLET si můžete v administraci kdykoliv bezplatně aktivovat editor webstránek, které si pak plníte obsahem sami pomocí internetového prohlížeče. Na výběr je řada bezplatných šablon, které lze případně dále upravovat, např. doplnit vlastní grafikou do hlavičky apod. Přidávání obsahu a jeho aktualizace je velmi jednoduchá a zvládne to každý, kdo ovládá základní práci s PC. Přesto pokud byste si nevěděli rady nebo neměli čas, rádi Vám za mírný poplatek vytvoříme prvotní strukturu, kterou si pak již můžete podle potřeby upravovat (např. aktualizovat ceny, doplňovat texty a obrázky)..

webstránky zdarma - seznam šablon
vyberte si z široké palety webstránek zdarma

Editor umožňuje tvořit tzv. "hezké URL", které svědčí pozicím ve vyhledávačích, jsou-li dobře využívány. Stejně tak umožňuje definovat popisy, titulky a jiné html značky (meta)...to vše jsou věci požadované pro SEO. K dispozici je rovněž přehledný návod.

Aplikaci si můžete kdykoliv vyzkoušet na této demoverzi:
Adresa vysílání (tj. z pohledu návštěvníka stránek): demo.ej.cz
Přístup do správy obsahu (z pohledu správce obsahu): demo.ej.cz/sprava (wdemo / demo)
Pozor! Data se každou noc "vyčistí". Rovněž prosím myslete na to, že demoverzi může v daný okamžik nebo daný den zkoušet i někdo jiný. V takovém případě může být obsah rozházený pokusy jiného testujícího. Zpravidla postačí vyčkat do následujícího dne, kdy se data vymažou a nastaví opět vzorová data.

Aktivujte si své webstránky zdarma na vlastní doméně hned teď! Stačí si zaregistrovat nebo přesunout doménu, vybrat jakýkoliv z placených tarifů (srovnání tarifů zde) a poté v administraci aktivovat editor. Pak už jen stačí případně změnit šablonu stránek a ihned začít plnit obsah. Aktivovat si mohou samozřejmě bezplatně i všichni naši současní zákazníci na uvedených tarifech, kteří chtějí např. nové stránky. Stejně tak můžou současní klienti požádat o případné povýšení tarifu, postačí e-mail s doménou a prvními 5ti znaky z FTP hesla pro autorizaci.

 

Pro jakýkoliv tarif pak máme v nabídce webstránky v ceně pouze 1500 Kč včetně naplnění obsahu (bez editoru obsahu, uložené klasicky pomocí FTP). V takovém případě, nebo v případě jiného požadavku či dotazu nás prosím kontaktujte.

Dotaz/poptávka internetových stránek, dotaz na reference
E-mail:
Váš požadavek/vzkaz:
Opište kontrolní kód: kód